• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Bezpieczne miasto na wesoło”

  • -

„Bezpieczne miasto na wesoło”

Tym razem nasze przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu pt.: „Bezpieczne miasto na wesoło” przygotowanym przez Teatr Rozmaitości „Gwitajcie”. Co to jest bezpieczeństwo?- Jeżynki już wiedzą! Wesoła opowieść o Bąbelku i jego przygodach sprawiła, że dzieci chętnie oglądały wystawianą sztukę. Dzięki spotykanym postaciom Bąbelek i przedszkolaki dowiadywały się, jakie zasady obowiązują podczas poruszania się po mieście, co oznaczają poszczególne znaki drogowe i w jaki sposób unikać zagrożeń na ulicy. Zabawny charakter przedstawienia, sprawił, że najważniejsze treści w nim zawarte na długo pozostaną dzieciom w pamięci. Dziękujemy artystom za odwiedziny.

E.M.