Dzień Mamy i Taty w grupie Śliweczki

Dzień Mamy i Taty w grupie Śliweczki

Rankiem 25 maja 2018 r. była w Śliweczkach pani z biblioteki, a po południu… przyszli do nas rodzice! 🙂 Zorganizowaliśmy w naszej grupie uroczysty Dzień Mamy i Taty z występami i poczęstunkiem. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie o misiu, który zapomniał o Dniu Mamy i nie miał dla niej prezentu. Na scenie, czyli na łące, występowały też biedronki, motyle, pszczoły, świerszcze, korniki i kwiaty. Na szczęście kwiatki ocuciły niedźwiadka kroplami rosy, a pszczółki dały mu plaster miodu dla mamy.

Śliweczki mówiły wierszyki i śpiewały piosenki, wszystkie były o miłości do rodziców. Na koniec dostały brawa za zaprezentowane teatralne, wokalne i taneczne umiejętności. Były też prezenty i słodki poczęstunek. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów, a przedszkolakom gratulujemy talentów.

Dołączamy się do życzeń dla każdej mamusi i tatusia 🙂

Mam dopiero kilka lat

i Mama to dla mnie cały świat!

A gdy w pobliżu jest duży pies,

to Tata moim bohaterem jest!

Nauczyciele: Olga Nowicka i Małgorzata Grodek