Gminna Biblioteka Publiczna w Przecławiu i jej akcja „Z książką do przedszkolaka”

Rankiem 25 maja 2018 roku przyszła do nas pani Beata z biblioteki i przeczytała Śliweczkom książkę pt. „Motylek”. Akurat mieliśmy tydzień zajęć o łące, jej roślinach i zwierzętach, więc opowiadanie było na temat 😉 Jednak główny bohater nie był uprzejmy dla innych, co skłoniło nas do rozmów na temat zachowania.

Dziękujemy za odwiedziny, ciekawą opowieść i kolorowanki, a rodzicom przypominamy o możliwości zapisania przedszkolaków do biblioteki 🙂

M.G.