• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołbaskowie

  • -

Wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołbaskowie

11 maja grupa Jeżynek razem ze swoimi kolegami z Poziomek wyruszyli na wycieczkę do Kołbaskowa. Odwiedziliśmy Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzieci były bardzo zafascynowane rzeczami, które tam ujrzały. Duże wozy strażackie z głośnymi syrenami, łódź, która wypływa gdy potrzebna jest pomoc na wodzie, a także hełmy i kamizelki ratunkowe, które dzieci mogły przymierzyć. Praktycznie każdy wsiadł do wozu strażackiego, a na koniec największą atrakcją było lanie wody z węża strażackiego. Dużo radości sprawiła dzieciom jazda autobusem, każdy dzielnie się spisał.

Bardzo gorąco dziękuję rodzicom za pomoc przy opiece nad dziećmi podczas wycieczki. Mam nadzieję, że niedługo wyruszymy na następną pełną wrażeń wycieczkę. 🙂

M.C.