• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Dziecka- sfinansowany z funduszy Rady Rodziców

  • -

Dzień Dziecka- sfinansowany z funduszy Rady Rodziców

4 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy najważniejsze święto naszych przedszkolaków czyli DZIEŃ DZIECKA. W związku z czym Rada Rodziców postanowiła zorganizować wycieczkę wszystkich 9 grup do Gospodarstwa Agroturystycznego w Smętowicach. Dzieci dojechały na miejsce autokarem dzięki funduszom zebranym od sponsora. Tego dnia dzieci słodki podwieczorek oraz zdrowe owoce zjadły na świeżym powietrzu, po czym korzystać z atrakcji jakie na nich czekały- a było ich wiele: boiska do wspólnej gry, domki, huśtawki, zjeżdżalnie, statek piracki oraz dmuchane poduchy do skakania. Wiele radości dzieciom przyniosły obecne na terenie gospodarstwa ZWIERZĘTA!! Można było zobaczyć tam  między innymi: kury, gęsi, strusie, pawie, kozy, sowy, osła, kucyka, lemura, wiewiórki, papugi. Do wspólnej zabawy dołączyli liczną grupą rodzice, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie podczas trwania festynu.

6 czerwca dzieci otrzymały to co uwielbiają najbardziej – PREZENTY!!

Rozdała je Przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Jakubczak wraz z panią Dyrektor Izabelą Pisaruk. Wiele radości dzieciom sprawiły medale oraz kredki do malowania twarzy. Dzieci otrzymały również opaskę odblaskową, maskotkę, książeczkę-album do zbierania kart. Panie nauczycielki rozdają dzieciom karty w formie motywacji za dobrze wykonane zadanie lub wzorowe zachowanie danego dnia no i oczywiście słodycze…

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy obdarować dzieci prezentami oraz dowieźć je na festyn, na którym mogły zjeść słodki podwieczorek, zdrowe owoce oraz napić się wody.