Kolejna impreza Śliweczek

Kolejna impreza Śliweczek

Festyn w przedszkolu z okazji Dnia Dziecka

Ależ my lubimy Dzień Dziecka! 🙂 Chyba każdy przedszkolak świętował już z rodzicami, a jeszcze w przedszkolu mieliśmy aż dwie imprezy z okazji naszego święta. W poniedziałek 4 czerwca festyn w gospodarstwie agroturystycznym w Smętowicach, a dzisiaj tj. 8 czerwca na naszym placu zabaw i w ogrodzie przy przedszkolu.

Rano sprawdziliśmy jak rozkłada się dmuchany zamek i podekscytowani czekaliśmy na imprezę 😉 Był Minionek i Myszka Miki, dmuchańce-skakańce, zjeżdżalnia i basen z kulkami. Wszyscy chętni skorzystali z usługi malowania buziek i oczywiście każdy sobie wymyślał „makijaż” albo „tatuaż” 😉 Były też balonowe zwierzęta tworzone  na miejscu na indywidualne zamówienia dzieci. Nie zabrakło smakołyków, Śliweczki częstowały się popcornem, watą cukrową i własnoręcznie zrobionymi lizakami!

Bawiliśmy się wesoło, co widać na zdjęciach. Dziękujemy Urzędowi Gminy w Kołbaskowie za pozyskanie funduszy unijnych i organizację naszej imprezy 😀

M.G.