• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pierwsze dni września w Śliweczkach

  • -

Pierwsze dni września w Śliweczkach

Rozpoczął się nowy rok szkolny, powoli i niechętnie Śliweczki żegnają lato, szykują się do jesieni, a że pogoda nas wcale nie rozpieszcza, staramy aby dni spędzone w przedszkolu były ciekawe zwłaszcza dla dzieci nowo przybyłym.

17 września obchodziliśmy Dzień Maszynisty. Śliweczki na chwileczkę przeniosły się w świat pracy maszynisty oraz pociągu. Dzieci poznały pociągi dawniej i dziś, wcielały się  w rolę zawodu maszynisty i konduktora przy czym  świetnie się bawiły.

Śliweczki również rozpoznawały znaki, uczyły się i utrwalały zasady bezpiecznego przejścia przez jezdnie w drodze do przedszkola, poruszania się po chodniku, przestrzegania kolorów sygnalizacji świetlnej.

                                                                                                                                                                                                                                                              O.N. i A.S.