• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pasowanie na przedszkolaka – Gruszeczki

  • -

Pasowanie na przedszkolaka – Gruszeczki

W piątek 26.10.2018 roku Gruszeczki mimo, iż już w ciągu zeszłego roku odbyły wiele uroczystości- ta była wyjątkowa i najważniejsza w życiu przedszkolnym dzieci. Było to dla nich ogromne przeżycie, ale trzymały się dzielnie! Z uśmiechem na twarzach recytowały wiersze i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców gromkie brawa. Gruszeczki również pokazały jak pięknie grają na bębenkach do piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek”. Następnie złożyli uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego aktu „pasowania”. Nie zabrakło słodkiego upominku, dyplomu oraz medalu PRAWDZIWEGO PRZEDSZKOLAKA.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.