• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pasowanie na przedszkolaka – Jabłuszka

  • -

Pasowanie na przedszkolaka – Jabłuszka

18 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy III Przedszkola Publicznego w Przecławiu. Tego właśnie dnia odbyła się najważniejsza przedszkolna uroczystość w życiu malucha – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice, rodzeństwo i dziadkowie 3-letnich Jabłuszek oraz pani dyrektor.

   

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki oraz tańce.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor mgr Aneta Pietrzak dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na PRZEDSZKOLAKA.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz mały słodki upominek.

Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za liczny udział w Pasowaniu, pomoc w przygotowaniu uroczystości i poczęstunku oraz za życzenia i wspaniałe prezenty z okazji Dnia Edukacji!
Gorące podziękowania składamy tacie Piotrusia – panu Grzegorzowi, za przepiękną fotorelację z wydarzenia.

M.Ś.