• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Spotkanie ze Strażą Graniczną – Malinki

  • -

Spotkanie ze Strażą Graniczną – Malinki

19 października funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej odwiedzili dzieci w naszym przedszkolu. Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z trudną i odpowiedzialną pracą funkcjonariuszy Straży Granicznej. Przedstawili dzieciom zadania którymi się zajmują, zaprezentowali umundurowanie, które używają w trakcie pełnienia służby. Główną atrakcją spotkania było przybliżenie roli psa w służbie, czworonożny przyjaciel o imieniu Drago był bardzo przyjaźnie nastawiony do naszych dzieci. Przewodnik psa omówił zasady bezpiecznego zachowania się wobec psa. Dzieci pilnie ćwiczyły pokazywane postawy. Każdy przedszkolak na zakończenie spotkania otrzymał odblask z logo Straży Granicznej.

P.R.