• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wizyta w Teatrze Lalek Pleciuga

  • -

Wizyta w Teatrze Lalek Pleciuga

W tym tygodniu, nasza grupa wybrała się na wycieczkę do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie, na przedstawienie pt. ,, Czerwony Kapturek”.  Jest to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek dla dzieci. Historię małej dziewczynki, która dzielnie przemierza las, by zanieść chorej babci koszyk pełen pyszności, a potem zamiast babci spotka wilka, kojarzy pewnie każdy.  Bajka zaskoczyła Nas jednak energetycznymi piosenkami, wspaniałymi lakami prowadzonymi przez aktorów na naszych oczach.
Wszystko to, sprawiło że,  w ogromnej ciszy i skupieniu obejrzeliśmy spektakl. 
Dziękujemy rodzicom za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałym widowisku. 
R.D