• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

ZABAWA Z DYNIOWĄ RODZINĄ – Truskaweczki

  • -

ZABAWA Z DYNIOWĄ RODZINĄ – Truskaweczki

Z dyni można wyczarować przepiękne dekoracje, ale również można świetnie się bawić!
Dzieci z grupy Truskawek tego dnia właśnie postawiły na dzień poznawania dyni.
W małych grupach mogły pracować na dyni, kształt, waga, zawartość w środku nie była im obca.
W międzyczasie mogły samodzielnie rękoma wydrążyć środek dyni a co największą niespodzianką było dla nich znalezienie w dyni pestek. Dodaliśmy troszkę do tego dziecięcej matematyki licząc która drużyna ma najwięcej pestek na talerzyku. Po czym dzieci mogły się przyglądać jak panie z grupy wycinają kawałki dyni i powstaje piękna rodzina dyniowa. Zabawa była przednia!!!

P.R.