• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zajęcia z gazetami!

  • -

Zajęcia z gazetami!

Dnia 23.10.2018. w najmłodszej grupie żłobkowej motylki zostały przeprowadzone zajęcia z gazetami. Gazeta jest materiałem łatwo dostępnym, dającym wiele możliwości i rozwijającym dziecko w różnych kierunkach. Daje się łatwo formować , wydaje dźwięki, rozrzucone zmienia otoczenie, daje wiele bodźców wzrokowych, słuchowych, dotykowych a dziecko bawiąc się nią nie napotyka na duże trudności.

Stosując zabawy z gazetami wpływamy na:

– rozwój motoryki małej i dużej

– ćwiczenia koncentracji i uwagi

– ćwiczenia spostrzegania

– rozwijanie kreatywności u dzieci

– rozwijanie więzi w grupie.

Zabawa z gazetami sprawiła wiele przyjemności i radości naszym maluszkom.

E.U,A.K,A.H