• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Grupa IV „Gruszeczki”

  • -

Grupa IV „Gruszeczki”

GRUSZECZKI to grupa trzylatków. W grupie pracują dwie nauczycielki: pani mgr Anna Socha i pani mgr Małgorzata Krahel.
W opiece nad dziećmi pomaga również pani Sylwia i nasza woźna pani Mirka.
Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 12 dziewczynek i 13 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola i łatwiej rozstają się z rodzicami. Są uśmiechnięte, otwarte, ciekawe świata, koleżeńskie i chętnie pomagają innym. Gruszeczki bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali i na placu zabaw. Podczas zajęć starają się skupić uwagę, żeby poznać wiele interesujących rzeczy. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Dużo radości sprawia im wykonywanie różnego rodzaju prac plastycznych. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą w kącikach zainteresowań, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika dzieciom z twarzy.