• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Grupa VI „Truskawki”

  • -

Grupa VI „Truskawki”

Grupa Truskawki to dzieci 4-letnie. W grupie pracują dwie nauczycielki: Aleksandra Kurowska i Patrycja Raczykowska oraz pomoc nauczyciela Katarzyna Skurko.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników, z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Lubimy zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi. Kreatywność, twórczość, głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza :)