• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Grupa VIII „Malinki”

  • -

Grupa VIII „Malinki”

Malinki to grupa dzieci 4 i 5 – letnich. W grupie pracują dwie nauczycielki mgr Natalia Pawłowska – Ciemcioch i mgr Patrycja Raczykowska oraz pomoc nauczyciela Anna Szot.
Malinki to radosne i ciekawe świata dzieciaki. Dzieci są zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny, są bardzo pomocni dla kolegów jak i dla swoich pań. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają malować, ich prace są staranne, pomysłowe i barwne. Malinki chętnie uczestniczą we wszystkich działaniach proponowanych przez panie, uwielbiają tańczyć, śpiewać, słuchać bajek i opowiadań. Równie chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu oraz na spacerach. Dzieci są ciekawe świata i otwarte na innych.
N.P.