Spotkanie Świąteczne w Gruszeczkach

Spotkanie Świąteczne w Gruszeczkach

12.12.2018 r. naszą grupę odwiedzili rodzice, aby wspólnie świętować nadejście Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami kilka piosenek oraz wierszy, wykonały piękny zimowy taniec z chustami oraz zaśpiewały kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Za piękny występ artystyczny, wiele prób i ćwiczeń oraz nieocenioną pomoc pani Ady dzieci zostały nagrodzone drobnym podarunkiem (drewniane choineczki w środku z jajkiem niespodzianką:)
Następnie przy dźwiękach kolęd oraz świątecznych piosenek rodzice wraz z dziećmi usiedli do stołu na wspólny świąteczny poczęstunek.

Dziękujemy Państwu za współpracę – wychowawcy grupy Gruszeczek.