• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wizyta na poczcie – Truskaweczki

  • -

Wizyta na poczcie – Truskaweczki

Wizyta na poczcie. Truskawki wysyłały list do św. Mikołaja

5 grudnia truskawki wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było wysłanie listu do św. Mikołaja, który to wcześniej dzieci napisały ze swoja panią w przedszkolu. Na miejscu ustawiły się w kolejce, każdy na liście otrzymał pieczątkę a list wrzuciły do skrzynki. Przy tej okazji odwiedziły urząd pocztowy. Przedszkolaki dowiedziały się, kto pracuje na poczcie. Oprócz wysyłania listów można nadać telegram wysłać paczkę oraz kupić koperty, widokówki, kartki świąteczne z życzeniami. Dzieci były bardzo grzeczne, a więc doczekają się na pewno wymarzonego prezentu, o którym to napisały do św. Mikołaja 😊

P.R.