Ach, co to był za bal!

Ach, co to był za bal!

15 stycznia nasza sala wyglądała wyjątkowo i kolorowo, co tylko podkreślało karnawałowy nastrój. W tym dniu odbył się wielki bal Jabłuszek i Gruszek!

Bajkowe przebrania uczestników balu sprawiły, że na „parkiecie” zagościły: księżniczki, wróżki, czarownice, rycerze, strażacy, piraci, smoki, policjanci, biedronki, jednorożce, Myszka Mini, motylki i wiele innych. Wszyscy dali się ponieść muzyce i przy znanych dzieciom piosenkach, zabawom i tańcom nie było końca.

Nie zabrakło też konkursów indywidualnych, grupowych i w parach, do których wszyscy bez wyjątku z ochotą się włączali.

Uśmiech na twarzach uczestników potwierdzał tylko to, że zabawa była przednia, a emocje jakie jej towarzyszyły długo zostaną w ich pamięci.

M.Ś.