Jabłuszka w Teatrze Lalek Pleciuga

Jabłuszka w Teatrze Lalek Pleciuga

Co w życiu jest ważne? Może długie spanie i piękne sny?

Czy inni też mają cele, do których śpieszą się ile sił w… nodze?

Może w życiu trzeba mieć silną wolę?

Może trzeba być odważnym?

A może…

a może szczęście znaczy po prostu… marzyć? Na te i inne ważne pytania szukaliśmy odpowiedzi podczas przedstawienia „Kum i Plum“ w Teatrze Lalek Pleciuga, na które wybraliśmy się 8 marca.

Jabłuszka mogły poznać dwa klauny, tańczącą szafę i dwa zwariowane krzesła. Może z nimi zamieszkać każdy, kogo sobie wymyślą. Główni bohaterowie: Kum i Plum potrafią bawić się we wszystko. Mogą wyruszyć w świat fantazji, stać się tym kim chcą.

Ale co jest w życiu najważniejsze? … na to pytanie klauni oraz dzieci szukali odpowiedzi…

My wiemy, że szczęścia trzeba szukać w małych rzeczach, w uśmiechu, w zabawie w codziennych miłych chwilach.

Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało. Dzieci wróciły z teatru bardzo podekscytowane, żywo przeżywając historię Kuma i Pluma.

M.Ś.