• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wycieczka do Straży Pożarnej – Śliweczki

  • -

Wycieczka do Straży Pożarnej – Śliweczki

21 maja grupa „Śliweczek” wraz z grupą „Truskawek” wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej  Straży Pożarnej w Kołbaskowie. Pierwszą atrakcją  dla  dzieci tego dnia była jazda podmiejskim autobusem. Dla niektórych  była to pierwsza podróż autobusem . W OSP czekały na nas Panie, które   w ciekawy sposób przekazały informację o pracy strażaków.  Dzieci oglądały stroje strażaków , sprzęt , nowy samochód i jego wyposażenie  .  Przez chwilę chłopcy i dziewczynki mogli spełnić swoje marzenie i    poczuć się  prawdziwymi  strażakami zakładając kask strażacki na głowę .  Ponieważ pogoda tego dnia dopisała, dzieci  mogły  pryskać wodą z węża strażackiego, co było nie lada frajdą! Wizyta w OSP dostarczyła dzieciom wiele emocji i radości za co serdecznie dziękujemy.

A.S.