• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Olimpiada Sportowa Śliweczek

  • -

Olimpiada Sportowa Śliweczek

Na terenie Szkoły Podstawowej w Przecławiu odbyła się olimpiada sportowa,  na którą  zaprosiliśmy  przedszkolaków  z przedszkola „Wyspa Malucha”.   Celem naszej olimpiady było przede wszystkim wdrażanie dzieci do zainteresowania sportem oraz aktywne  wspólne spędzenie czasu. Naszą olimpiadę rozpoczęliśmy od poznania zasad „fair play”, a następnie wysłuchaniu hymnu olimpijskiego. Po rozgrzewce przystąpiliśmy do konkurencji sportowych. Ciekawe zabawy sportowe zachęcały dzieci do aktywności fizycznej i umysłowej, a przy  okazji sprawiły im nie lada przyjemność.  Nasze zmagania sportowe uprzyjemnił nam występ taneczny naszych  czirliderek do piosenki zespołu ABBA. Po zakończonych konkurencjach sportowych nastąpiło rozdanie dyplomów dla każdego uczestnika olimpiady.  Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej za udostępnieni nam boiska szkolnego.

A.S