• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Konkurs pn. „Dzień dyni” rozstrzygnięty!

  • -

Konkurs pn. „Dzień dyni” rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs pn.”Dzień dyni” został rozstrzygnięty.

Dzieci przygotowywały dynie wraz z rodzicami w domu. Na konkurs wpłynęły 39 prac. Prace były pomysłowe, misternie wykonane i bardzo pracochłonne. Spośród uczestników jury wyłoniło dwa miejsca pierwsze, dwa drugie i dwa trzecie, pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy serdecznie rodzicom i dzieciom za zaangażowanie oraz pani Natalii i pani Kasi za przygotowanie konkursu.

Wszystkim autorom serdecznie GRATULUJEMY  i zapraszamy do udział w kolejnych konkursach.