• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Leśny tor sensoryczny – Śliweczki

  • -

Leśny tor sensoryczny – Śliweczki

28.10.2019 Śliweczki dzielnie wykonały niezwykłe zadanie. Specjalnie przygotowany Leśny Tor Sensoryczny pokonały świetnie! –takie zajęcia stymulują receptory czucia oraz pomagają w nauce utrzymywania równowagi swojego ciała 👍
A w odczuciu dziecka, to po prostu – fajna zabawa!

Zabawy dla dzieci w przedszkolu pobudzają zmysły, sensorykę, zachęcają dzieci do wąchania, dotykania, słuchania i poznawania świata wokół. Takie namacalne doświadczanie otoczenia zachęca przedszkolaków do poznawania, odkrywania i rozwoju. Dziecko w ten sposób poznaje nie tylko siebie, ale równie zjawiska zachodzące wokół .Nie potrzebujemy do tego drogich zabawek!                                                              

Śliweczki były zajęciami zachwycone 😊

                                                                                                                  Ania K.