• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Warsztaty leśne” – Śliweczki

  • -

„Warsztaty leśne” – Śliweczki

WARSZTATY LEŚNE

17 października grupa „Śliweczek” wzięła udział w Leśnych Warsztatach Edukacyjnych. Śliweczki nauczyły się tego, które grzyby są jadalne, a które trujące. Przypomniały sobie co wolno a czego nie wolno robić w lesie. Zgadywały i dopasowywały tropy dzikich zwierząt, rozpoznawały odgłosy zwierząt żyjących w lesie oraz miały możliwość zobaczenia wiewiórki. Dzieci słuchały z ogromnym zainteresowaniem i chętnie brały udział. Warsztaty sprawiły im mnóstwo radości.

                                                                                                                                                                                                      Wychowawczynie