• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wycieczka do Filharmonii – Śliweczki

  • -

Wycieczka do Filharmonii – Śliweczki

WYJAZD DO FILHARMONII

21 października grupa Śliweczek wybrała się do Filharmonii na koncert pt. „DoNuta taktuje-Na raz”. Spotkanie z muzyką było  przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach, pozwalając im wejść w świat dźwięków i poznać wiele ciekawych instrumentów. Przedszkolaki zostały zachęcone do aktywnego udziału, a także wspólnej zabawy tanecznej.  Dowiedziały się, że wyraz „pianino” kryje w sobie dwa inne wyrazy: „ piano”-cicho oraz „forte”-głośno. Były również zagadki, z którymi dzieci nie miały żadnego problemu.

Wyjazd do Filharmonii bardzo nam się podobał 😊

                                                                                                                              Wychowawczyni 🙂