• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Cała Polska czyta dzieciom” – wizyta Mamy Hani

  • -

„Cała Polska czyta dzieciom” – wizyta Mamy Hani

„Cała Polska  czyta dzieciom” – wizyta mamy Hani

        W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom mieliśmy przyjemność gościć kolejnego rodzica. 27 listopada odwiedziła Naszą grupę mama Hani. Tym razem posłuchaliśmy dwóch opowieści: „Kicia Kocia Nie chcę się bawić” oraz „Tupcio Chrupcio Umiem się dzielić”.  Dzieci słuchały ich w wielkim skupieniu i potrafiły podpowiedzieć na  każde zadane im pytanie. Śliweczki otrzymały także kolorowanki i słodki poczęstunek.

Ogromnie dziękujemy za wizytę mamie Hani oraz serdecznie zapraszamy kolejnych rodziców.

                                                                                                                                 Ania K.