• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pszczółki obchodzą „Dzień Postaci z Bajek”

  • -

Pszczółki obchodzą „Dzień Postaci z Bajek”

Chociaż święto „Dnia Postaci z Bajek” przypada na 5 listopada to Pszczółki ten dzień świętowały już 3 listopada. Tego dnia ciocie opowiadały dzieciom bajki jakie same oglądały gdy były dziećmi np. „Miś uszatek”, „Smerfy”, „Bolek i Lolek”. Ciocie również miały ze sobą magiczny worek, z którego wyciągały figurki postaci bajek na „topie” za którymi dzieci szaleją. Była: Myszka Minnie, Miki, Daisy, Pepa, George, Smerfetka, Trollina Poppy, Marschal, Chase, Snoopy, Rainbowdash z My Little Pony, Pidżamersi, Masza i Niedźwiedź. Po omówieniu wszystkich postaci wraz z grupą Motylków obejrzeliśmy bajki wybrane przez dzieci. Po powrocie do sali dzieci pokolorowały ulubioną postać z bajki.