• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w żłobku

  • -

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w żłobku

 

Ponadczasowość pluszowych misiów sprawiła, że bajki z ich udziałem są chętnie oglądane przez kolejne pokolenia dzieci. Sam pluszak jest ponadto symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości i są chętnie wybierane jako maskotki uświetniające różne miejsca czy wydarzenia.

Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

Dlatego też 25 listopada nasz żłobek obchodził Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia i każde dziecko mogło przynieść swojego ukochanego pluszaka.