• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Babci i Dziadka – występy artystyczne Śliweczek w GOKSiR

  • -

Dzień Babci i Dziadka – występy artystyczne Śliweczek w GOKSiR

Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia Śliweczki wraz z innymi grupami wstąpiły w GOKSiR w Przecławiu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie  młodsze  grupy przedszkolne powiedziały wiersze, zaśpiewały i zatańczyły  dla zaproszonych gości. W przedstawionym programie artystycznym dzieci podziękowały dziadkom za troskę oraz ciepły i serdeczny uśmiech. Dzieci samodzielnie przygotowały drobne upominki dla swojej Babci i Dziadka, które wręczyły po występach, a na zakończenie uroczystości wszystkie grupy zaśpiewały „Sto lat”.

                                                                                           Ania K.