• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Laboratorium Drogowe – wycieczka Truskawek

  • -

Laboratorium Drogowe – wycieczka Truskawek

Dzieci z grupy Truskawki, dnia 05.02.2020r wybrały się na wycieczkę do Laboratorium Drogowego GDDKiA w Skarbimierzycach.
W Laboratorium znajdują się pracownie w których wykonywane są badania gruntów, asfaltów a także gotowych nawierzchni. Dzieci mogły zobaczyć z jakich warstw zbudowana jest jezdnia, wziąć udział w ciekawych zadaniach, konkursach oraz zabawach. Dzieci z zaciekawieniem uczestniczyły we wszystkich formach zabawy jakie zostały dla nich przygotowane przez organizatorów. Na pożegnanie każdy otrzymał prezent dzięki któremu nasze zdolne Truskaweczki będą bardziej widoczne na drodze a co za tym idzie będą BEZPIECZNIEJSZE.

M. Sz.