• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Straż Gminna w Śliweczkach

  • -

Straż Gminna w Śliweczkach

Straż Gminna w Śliweczkach 

     12 lutego pod okiem Strażników Gminnych Śliweczki poznały teorię dotyczącą bezpieczeństwa na drodze, którą uzupełniono w sposób radosny praktyką 😊 Dzieci uczyły się rozpoznawać znaki drogowe, poznawały znaczenia kolorów na sygnalizatorze świetlnym, oraz zasad bezpiecznego przejścia przez jezdnię. Każdy mógł się przekonać, że ćwiczenia, które wydają się z pozoru łatwe, wymagają koncentracji uwagi, spostrzegawczości, umiejętności przewidywania i obserwacji oraz podejmowania właściwych decyzji.

                                                                                                                           Ania K.