• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Propozycje zabaw dla Jeżynek – 01.04.2020r

  • -

Propozycje zabaw dla Jeżynek – 01.04.2020r

Pora na eksperyment…

Do naszego doświadczenia potrzebujemy kilka białych kwiatów, szklanki z wodą i barwniki. Najlepsze są intensywne barwniki spożywcze, ale podobne efekty uzyskamy z barwnikami do jajek lub  z wodą zabarwioną bibułą. Kwiaty nabierają intensywnej barwy po około dobie.

W przypadku braku kwiatów, taki sam eksperyment można przeprowadzić z liśćmi kapusty.

Rodzicu, do następnej zabawy przygotuj dla siebie i dziecka po dwie apaszki (mogą być to również wstążki czy zwykłe chusteczki) i zapraszamy do rozruszania rąk i nóg przy tańcu… choreografia i muzyka dostępna na poniższej stronie internetowej…

https://www.youtube.com/watch?v=eXTBJkvsWsk