• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Informacja dla Rodziców – grupa Jagódki

  • -

Informacja dla Rodziców – grupa Jagódki

Informacja dla Rodziców – grupa Jagódki

Drodzy rodzice

Na Państwa adresy e-mail wysłałam arkusz diagnozy 6 latka, który powinniście wypełnić i odesłać do 20.04 na mail jagodki2020@tlen.pl (jest to ważne). Do końca kwietnia dostaniecie Państwo „Informacje o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej”. Dokument ten zostanie Wam przesłany na adres e-mail. Jeżeli macie pytania lub mail do Was nie dotarł, proszę o kontakt na w/w e-maila. Diagnozę wysyłam również w załączniku na nasza stronę.  

                                                               Pozdrawiam

                               Katarzyna Jurkowska

Diagnoza umiejętności dziecka

 

załącznik 4b

 

załącznik 7b

 

załącznik 8b

 

załącznik 9b