• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Informacja o rozliczeniach wyżywienia- Publiczny Żłobek Gminny

  • -

Informacja o rozliczeniach wyżywienia- Publiczny Żłobek Gminny

Szanowni Państwo,

      Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, czasach pandemii z olbrzymimi stratami finansowymi, na szczęście na razie bez ubytków zdrowotnych.

      Ze względu na restrukturyzację firmy w trudnych czasach, mam na myśli przesunięcie pracowników z jednych stanowisk pracy, na inne stanowiska pracy, jesteśmy zmuszeni do zmian w komunikacji miedzy Dieta Care, a Rodzicami.

Chcielibyśmy po długiej przerwie przystąpić do wzajemnych rozliczeń, miedzy Stronami.

      Informujemy, że w pierwszej kolejności rozliczymy Rodziców dzieci, obecnie uczęszczających do placówki, w drugiej kolejności Rodziców, których dzieci nie będą już uczęszczały do placówki-tych Rodziców, którzy złożyli wypowiedzenia.

      Prosimy wszystkich Rodziców, którzy zamierzają złożyć wypowiedzenia na catering, aby wysyłać je skanem na adres mailowy dietacare@interia.pl

     Wypowiedzenie wysłane skanem powinny być podpisane niebieskim długopisem, a następnie wysłane na adres listem pocztowym (z potwierdzeniem wysłania) na adres pocztowy Dieta Care przedszkole/żłobek Przecław 120, 72-005, Przecław. Zgodnie z &10 punktem 3 umowy na catering, przypominamy, iż wszelkie oświadczenia Rodziców, z wyjątkiem o nieobecnościach, dokonywane mogą być wyłącznie do biura Dieta Care Przecław 120, 72-005 Przecław.

Proszę zwrócić uwagę na adres wysyłania wypowiedzeń umów.

Zgodnie z umową, tylko na ten adres wysyłamy wypowiedzenia.

     Do końca sierpnia będą rozliczeni wszyscy pozostali Rodzice. W rozliczeniach proszę uwzględnić odsetki ustawowe za opóźnienia w płatnościach za catering dzieci.

     W sytuacji, kiedy płatność nie będzie się zgadzała, proszę o maila z prośbą o kontakt. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem. Niestety ze względu na zmiany strukturalne w firmie, nie będziemy pełnili dyżuru pod telefonem, tak, jak było to dotychczas. W tej kwestii, proszę o zrozumienie.

     Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska, Dieta Care