• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Uwaga Rodzice!

  • -

Uwaga Rodzice!

W związku ze zmianami w funkcjonowaniu placówek dotyczącymi zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19,  przerwa wakacyjna w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu uległa zmianie i będzie trwała od 13 lipca do 9 sierpnia 2020r.

1. Rodzice, których dziecko aktualnie uczęszcza do przedszkola, zobowiązani są do wysłania w nieprzekraczalnym terminie do 3 lipca – wiadomość e-mail na adres sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl z informacją, że dziecko wróci do przedszkola po przerwie wakacyjnej, tj. w dniach 10 – 31 sierpnia.

2. Rodzice, których dziecko nie uczęszcza aktualnie do przedszkola, a chcą posłać swoje dziecko do przedszkola po przerwie wakacyjnej (w dniach 10 – 31 sierpnia), zobowiązani są w nieprzekraczalnym terminie do 3 lipca przesłać komplet dokumentów na adres sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl (komplet dokumentów znajdziecie Państwo poniżej – wpis pod nazwą OTWARCIE PRZEDSZKOLA OD 25.05.2020 – W OGRANICZONYM ZAKRESIE)

     

   PRZERWA WAKACYJNA

         w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu:

   13 lipca  –  9 sierpnia 2020r.