• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Strachy na lachy” w Jagódkach

  • -

„Strachy na lachy” w Jagódkach

Dzieci bardzo lubią potwory, bajki o duchach i zabawy podszyte dreszczykiem.

„Straszne zabawy” pozwalają maluchom między innymi oswajać różne lęki. To dobra okazja, by przezwyciężyć własne słabości, polubić straszydła i spędzić czas, fantastycznie się bawiąc.

Bo przyjemnie się bać, gdy wiadomo, że nic złego nikomu nie grozi, potwory i strachy są udawane, a pod strasznym strojem ukrywa się kolega albo koleżanka. I tak 30 października w naszej grupie zapanowała atmosfera pełna tajemniczości, strachu, ale przy tym dobrej i radosnej zabawy. Chociaż tradycja Halloween przyszła do nas zza oceanu w latach 90-tych ubiegłego wieku, to po dzień dzisiejszy sprawia szczególnie tym najmłodszym dużo radości i uśmiechu.