Jagódkowa Wigilia

Jagódkowa Wigilia

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia Jagody wypełniły próbami do Jasełek, przygotowaniem upominków świątecznych dla rodziców, nauką kolęd i pastorałek.
Była też grupowa Wigilia, podczas której, przy dźwiękach kolęd i pastorałek rozmawialiśmy o świątecznych tradycjach, wigilijnych potrawach i oczywiście wspólnie kolędowaliśmy.
Ten piękny dzień przyczynił się nie tylko do wprowadzenia Ducha Świąt w nasze serca, ale także wzmocnienia bliskich i serdecznych relacji. Bo przedszkole jest przecież jak drugi Dom, w którym nawiązujemy przyjaźnie, czujemy się dobrze i bezpiecznie.

Wprowadzeni w świąteczny nastrój, w blasku świec i świateł choinki złożyliśmy sobie świąteczne i noworoczne życzenia – wszystkiego najlepszego!