• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Mikołajki w Malinkach

  • -

Mikołajki w Malinkach

7 grudnia 2020 r. nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj.  Zanim jednak przyszedł do przedszkolaków z naszej grupy, odwiedziła nas Pani Dyrektor z listem od Mikołaja i prezentami do sali. Dzieci z ciekawością wysłuchały listu od Mikołaja, opowieści o tradycji Mikołajek, jak i o samym Mikołaju. Cierpliwie czekając na jego przybycie dzieci wspólnie obejrzały bajkę o Świętym Mikołaju i o Reniferze Rudolfie. Kiedy nieoczekiwanie na korytarzu rozległ się dźwięk dzwonków Mikołaja, przedszkolaki od razu zaczęły podskakiwać z radości. Św. Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony przez dzieci do sali.  Miło spędzony czas uświetniły prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja oraz zdjęcia z Gośćmi.