• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Narodowy Spis Powszechny 2021 – link do formularza spisowego

  • -

Narodowy Spis Powszechny 2021 – link do formularza spisowego

Szanowni Państwo

Od 1 kwietnia br., na terenie całego kraju prowadzone  jest największe badanie statystyczne – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021). NSP jest realizowany raz na 10 lat przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkich mieszkańców Polski. Podstawą prawną tego badania jest Ustawa z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Formularz spisowy oraz wszystkie najważniejsze informacje o spisie są dostępne na stronie https://spis.gov.pl/.

Gminne Biuro Spisowe w Kołbaskowie informuje,  że w siedzibie Urzędu Gminy Kołbaskowo jest udostępnione dla mieszkańców stanowisko komputerowe przeznaczone do samospisu. W związku z sytuacją epidemiczną prosimy o zgłaszanie zamiaru dokonania samospisu w urzędzie – pod nr tel. 91 884 90 23.