• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Bezpieczna droga do przedszkola – Gruszeczki.

  • -

Bezpieczna droga do przedszkola – Gruszeczki.

JESTEŚMY BEZPIECZNI - DZIECI Młodsze - PONIEDZIAŁEK 16.09.19 |  przedszkouczek.plBezpieczna droga do przedszkola – Gruszeczki.

16.09.2021 r., grupa Gruszeczki zapoznała się na zajęciach z elementarnymi zasadami ruchu drogowego. Na pobliskim przejściu dla pieszych i przejeździe kolejowym dzieci uczyły się poprawnego przechodzenia przez jezdnię. W trakcie zajęć wykorzystywano prezentacje multimedialne i filmy edukacyjne, dzięki którym dzieci poznawały zagrożenia wynikające z niewłaściwego zachowania się na ulicy. Dzieci zostały poinformowane o konieczności poruszania się lewą stroną jezdni, w przypadku, gdy nie ma chodnika dla pieszych, noszeniu odblasków, zapinaniu pasów w aucie – jeśli przywożą ich rodzice.  

M. Stodziesz