• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Przedszkolaka w Jagódkach

  • -

Dzień Przedszkolaka w Jagódkach

Co tu gadać, co tu kryć,

Przedszkolakiem fajnie być!”

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się…
Od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!

 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który przypada 20 września jest super okazją do świętowania!!!
Większość dzieci z grupy Jagódki obchodziła to święto już po raz 5!
W tym dniu przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, grach zespołowych oraz zabawach muzycznych. Zapoznały się również ze swoimi prawami – tak ważnymi w życiu każdego człowieka – oraz z obowiązkami, czyli „kodeksem dobrego zachowania się”. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości oraz odznaczeń i dyplomów dla każdego  Super Przedszkolaka.