• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Edukacji Narodowej

  • -

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, którzy w swojej codziennej pracy dbają by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, a także by miło i bezpiecznie spędzały tu czas…

Z okazji Dnia Nauczyciela przedszkolaki chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.
W tym uroczystym dniu Jagódki zaprosiły panią Dyrektor Anetę Pietrzak, nauczycieli oraz pracowników obsługi na akademię, która odbyła się w holu naszego przedszkola.

Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek. Przedszkolaki w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

Nauczyciele i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i rodzicom za życzenia, pamięć, miłe słowa i niespodziankę.