• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Jesień oczami dzieci – projekt plastyczny GBP w Kołbaskowie

  • -

Jesień oczami dzieci – projekt plastyczny GBP w Kołbaskowie

Jesień to pora roku, która zachwyca paletą barw.
Liście drzew zmieniają kolor – żółkną, czerwienią się lub przybierają ciekawe ubarwienie, by spaść i razem z innymi tworzyć barwny jesienny dywan. Jesień zachwyca zapachem lasu podczas grzybobrania, zbierania kasztanów czy żołędzi.

A za co dzieci lubią jesień?

Tego można się dowiedzieć na specjalnej wystawie w GBP w Kołbaskowie – fili w Przecławiu, gdzie do końca listopada trwa wystawa prac plastycznych ze wszystkich placówek oświatowych z naszej gminy – pt. „Jesień oczami dzieci”.

Głównym założeniem projektu było rozwijanie zdolności plastycznych i ekspresji twórczej dzieci, zwrócenie uwagi na piękno i szeroką gamę barw jesiennego krajobrazu, uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej przyrody.

 

Zachęcamy do odwiedzania biblioteki i podziwiania pracy plastycznej naszych przedszkolaków.