• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Dinozaura w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

  • -

Dzień Dinozaura w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

Dzień  dinozaura

 

Dinozaury to zwierzęta ,które od dawna budzą zainteresowanie  archeologów  i  historyków. Swoim   wyglądem zadziwiają  i   rozbudzają ciekawość świata przyrodniczego również   naszych najmłodszych. Nauczycielki z wszystkich grup w naszym przedszkolu  realizowały tematy związane z życiem tych prehistorycznych  zwierząt. Cykl zajęć prowadzonych  z dziećmi  o tych prehistorycznych gadach  wzbogacił wiedzę  na temat życia tych zwierząt. Dzieci wraz ze swoimi paniami stworzyły oryginalne dinozaury wykorzystując do tego różne techniki plastyczne.  Wystawa niepowtarzalnych dinozaurów  zdobi hol naszego przedszkola. Brawo przedszkolaki!!!