• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Motylki- fotorelacja z Balu Karnawałowego

  • -

Motylki- fotorelacja z Balu Karnawałowego

Niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. O czym mowa… oczywiście o Balu Karnawałowym, który odbył się w naszym Żłobku 24 lutego 2022r. 

Tego dnia  już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, kotki, biedronki, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję sala została ciekawie przystrojona. Ciocie również się przebrały i zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy.  Tego dnia na maluchy czekało wiele atrakcji między innymi: skoczna muzyka, modelowanie balonów, bańki mydlane, tatuaże, tor przeszkód, sensoryczna ścieżka, kolorowe chusty i tunele animacyjne. Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Bal umożliwił dzieciom i opiekunom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Poniżej zamieszczamy do pobrania fotorelację z balu karnawałowego. 

Motylki ścianka

motylki makieta

motylki