Nabór do Publicznego Żłobka Gminnego na rok szkolny 2022/2023

Nabór do Publicznego Żłobka Gminnego na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Państwo,

Rusza nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu

9 marca 2022 r. rozpocznie się nabór na wolne miejsca do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.

Rodzice, składają wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka poprzez stronę naboru https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/zlobek/

Wydrukowany, podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami (zaświadczenia, oświadczenia) rodzice składają do urny znajdującej się przy wejściu do Publicznego Żłobka Gminnego.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez adres e-mail zlobek@kolbaskowo.pl
lub telefonicznie 605 442 440.

Wnioski składa się w terminie od 9 marca  do 4 kwietnia 2022r. wraz z :

1. Oświadczenie rodziców- miejsce zamieszkania
  2. Zaświadczenie z zakładu pracy/ uczelni/ CEIDG/ – obojga rodziców
  3. PIT- rozliczenie roczne za rok 2021 wraz z UPO – obojga rodziców

oraz jeśli dotyczą:

1. Oświadczenie o wielodzietności
  2. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka
  3. Oświadczenie rodziców- rodzeństwo w placówce

Warunki i kryteria rekrutacji na rok szkolny na 2022/2023 określa REGULAMIN REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO ŻŁOBKA GMINNEGO W PRZECŁAWIU NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO ŻŁOBKA GMINNEGO W PRZECŁAWIU na rok szkolny 2022/2023

26 lutego – 4 marca – Rodzice dzieci uczęszczających do żłobka w przypadku chęci kontynuacji opieki
i edukacji żłobkowej w następnym roku, zobowiązani są złożyć deklarację o kontynuowaniu opieki
i edukacji w żłobku.

9 marca – 4 kwietnia – Rekrutacja do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.

Rodzice, wypełniają na stronie https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/zlobek/ wniosek o przyjęcie do Publicznego Żłobka Gminnego. Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z wymaganymi  załącznikami rodzice składają do urny znajdującej się przy wejściu do Publicznego Żłobka Gminnego.

13 kwietnia – listy przyjętych i nieprzyjętych dzieci do Publicznego Żłobka Gminnego  w Przecławiu na rok szkolny 2022/2023 (strona internetowa naboru oraz brama wejściowa do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu).

Załączniki do pobrania