• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800 Przedszkole

Wizyta Alpaka Maksa w grupie Malinek

  • -

Wizyta Alpaka Maksa w grupie Malinek

W dniu 11.03.2022 r. do naszego Przedszkola przybył niezwykły gość – Alpak Maksiu. Do Malinek przyszła z Maksiem przemiła Pani, która przeprowadziła ciekawe warsztaty. Alpaki, to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu. Są płochliwe i delikatne, zupełnie pozbawione agresji. Szczególnie pozytywnie nastawione są do dzieci. Wszystkie przedszkolaki były zachwycone ich wizytą. Spotkanie z alpakami było bardzo ciekawą lekcją edukacyjną, podczas której przedszkolaki poznały życie i zwyczaje tych przemiłych zwierząt.  Dzieci wysłuchały  wielu ciekawostek o alpakach.  Każdy miał możliwość nakarmienia zwierzątka jego ulubionym przysmakiem – marchewką. Dziękujemy bardzo firmie PlayZoo za przybycie i rodzicom za sfinansowanie warsztatów z Maksiem.