• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wizyta w Bibliotece grupa Brzoskwinki

  • -

Wizyta w Bibliotece grupa Brzoskwinki

Wizyta w Gminnej Bibliotece w Przecławiu

W dniu 08.04.2022 wybraliśmy się do Biblioteki w Przecławiu. Tam Pani opowiadała nam co to w ogóle jest biblioteka, w jaki sposób można wypożyczać książki i kiedy należy je oddać. Opowiedziała również o zasadach tu panujących i o tym dlaczego należy być cicho w bibliotece. Dzieci poznały różnice między księgarnią, a biblioteką. Niektóre z nich były tu pierwszy raz i z zainteresowaniem słuchały Pani Bibliotekarki. Dzieci miały okazję zobaczyć najsmutniejszą książkę w bibliotece i teraz jeszcze bardziej wiedzą, że o książki należy dbać! Następnie Pani przeczytała im bajkę, którą dzieci wysłuchały z zainteresowaniem, a na koniec każdy z Brzoskwinek wykonał dla Pań na wystawę kolorowankę. Bibliotece Gminnej w Przecławiu  bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w zajęciach bibliotecznych.