• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wizyta w Brzoskwinkach

  • -

Wizyta w Brzoskwinkach

Wizyta taty Tymona i Poli w ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom”

W tym tygodniu odwiedzili naszą grupę tata Tymona i tata Poli. Tata Tymona czytał dzieciom 3 opowieści, dzieci z zainteresowaniem słuchały i z zaciekawieniem oglądały ilustracje. Tata Poli natomiast od samego wejścia wzbudził duże zainteresowanie, ponieważ przyszedł w mundurze wojskowym. Najpierw opowiedział Nam o swoim zawodzie, który wykonuje, dzieci miały oczywiście mnóstwo pytań, a on cierpliwie odpowiadał. Następnie przeczytał Nam zabawną bajkę o muszce “ Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy”, dzieci uważnie słuchały i doskonale się bawiły. Bardzo dziękujemy rodzicom za odwiedziny i zachęcamy wszystkich Państwa do przyjścia do Nas! Dla państwa dzieci jest to niezwykłe wspomnienie i duma!